President Biden signs two bills aimed at combating fraud in the COVID-19 small business relief programs Friday, Aug. 5, 2022, at the White House in Washington.

Biden’ın COVID-19 testleri negatif, ikinci negatif teste kadar izolasyona devam edecek

YENİArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Başkan Biden COVID-19 için negatif test etti, ancak doktoruna göre ikinci kez negatif çıkana kadar Beyaz Saray’da tecrit etmeye devam edecek.

Başkanın doktoru Dr. Kevin O’Connor, Biden’ın “kendini çok iyi hissetmeye devam ettiğini” söyledi. Geçen hafta, doktorların “geri tepme” vakası dediği bir Paxlovid tedavi kursunu tamamladıktan sonra testi pozitif çıktı.

O’Connor, “Geçen Cumartesi bildirdiğimiz toparlanma pozitifliği göz önüne alındığında, günlük izlemeye devam ettik” dedi. “Bu sabah yaptığı SARS-CoV-2 antijen testi negatif çıktı.”

BİDEN TESTLERİ YENİDEN KOVİD-19 OLUMLU, BEYAZ SARAY İZOLASYONUNA DEVAM EDECEK

O’Connor, “Başkan, daha önce açıklandığı gibi ikinci bir negatif test yapılıncaya kadar katı izolasyon önlemlerine çok ihtiyatla devam edecek” dedi.

Başkan Biden, 5 Ağustos 2022 Cuma günü Washington’daki Beyaz Saray’da COVID-19 küçük işletme yardım programlarında dolandırıcılıkla mücadeleyi amaçlayan iki faturayı imzaladı.
(AP Fotoğrafı/Evan Vucci, Havuz)

O’Connor geçen hafta Biden’ın Salı akşamı, Çarşamba sabahı, Perşembe sabahı ve Cuma sabahı COVID-19 için negatif test ettiğini, ancak Cumartesi sabahı bir antijen testi ile pozitif test ettiğini söyledi.

COVİD KİLİTLERİNDEN SONRA, TWITTER, YETKİLİLERİN MAYMUN HASTALIĞINI ÖNLEMEK İÇİN SEKS PARTİLERİNİ DURDURMAYACAĞI RAPORUNA çileden çıktı

Başkan ilk olarak 21 Temmuz’da koronavirüs için pozitif test etti.

Başkan Biden, bir hastanede COVID-19 için pozitif test ettikten sonra Cumartesi öğleden sonra Twitter'da bir video yayınladı. "sekme" dava.

Başkan Biden, bir “geri tepme” vakasında COVID-19 için pozitif test ettikten sonra Cumartesi öğleden sonra Twitter’da bir video yayınladı.
(Başkan Biden/Twitter)

Başkan geçen ay geçirdiği enfeksiyon nedeniyle vücut ağrıları ve boğaz ağrısı çekti.

O’Connor, ön sıralamanın Biden’ın şu anda ABD’deki en yaygın koronavirüs varyantı olan BA5 varyantını kaptığını gösterdiğini söyledi.

Doktorun mektubunu okuyun:

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Fox News tıbbi analisti ve New York Üniversitesi Langone Tıp Merkezi’nde tıp profesörü olan Dr. Marc Siegel, geçen hafta Fox News Digital’e, başkanın CDC’nin COVID-19 yönergelerini izlemek için iyi bir örnek oluşturmadığını söyledi.

“Yetkilerden bahseden bir başkan için iyi bir görünüm değil. Bununla çok gevşek oynadı, ”dedi Siegel geçen Cumartesi. “Antijen testi, negatifse düşük enfektivitenin habercisidir, ancak yüksek kaliteli bir maske KN95 veya daha iyisi akıllıca bir önlem olurdu.”

Beyaz Saray Basın sekreteri Karine Jean-Pierre, Biden’ın sosyal mesafeli olduğu için Çarşamba günü maske takmadığını söyledi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored