Andrew Tate

Andrew Tate Seks Ticaretinden Tutuklandı mı – İddialar Doğru mu Yanlış mı?

Andrew Tate’in saldırı ve aile içi şiddet nedeniyle kara listeye alınması için mücadele eden kuruluşların yer aldığı TikTok’ta şu anda vaka güncellemesi talep ediliyor.

Bazen çevrimiçi olarak Andrew Tate III olarak bilinen Emory Tate, 14 Aralık 1986’da doğmuş bir Amerikan-İngiliz kickboksçudur.

Sporda geçirdiği zamandan sonra, Tate kickbokstan etkileyici pazarlamaya geçti, ancak çocuk tacizi gibi konularda kadın düşmanı yorumları Twitter’dan uzaklaştırılmasına neden oldu.

Satranç oyuncusu Emory Tate’in oğlu Tate, tecavüz ve insan kaçakçılığı suçlamalarıyla ilgili yasal soruşturmalara konu oldu.

Andrew Tate

Andrew Tate Seks Ticareti İddiaları: Doğru mu Yanlış mı?

Dailymail’e göre, TikTok, platformda 13 yaşındaki izleyicilere şiddet içeren “saldırı kültürü” materyallerini tanıtmakla suçlandıktan sonra tartışmalı etkileyici Andrew Tate ve eski bir Big Brother yarışmacısının videolarını kaldırma baskısı altında.

Bir mutfak asistanı ve Amerika doğumlu bir satranç ustasının oğlu olan 35 yaşındaki Andrew Tate, eski bir kickboksçu olarak Bedfordshire’daki bir arazide büyüdü.

2012’de özel bir videoya konu oldu. Ve filminin yönetmenini kimse belirleyemeyecek. Birçok kişi karısının saldırılarını gizlice videoya kaydetmiş olabileceğini düşünüyor.

İddiasını desteklemek için bu videoyu polise bir noktayı göstermek için kullanabilir. Ancak bu sadece bir söylenti ve gerçek olup olmadığı belli değil.

Kaynaklara göre, videonun özel olarak çekildiği ve rızası olmadan çevrimiçi olarak yayınlandığı bildirildi.

Tate, Big Brother’ın 17. sezonundan atıldıktan sonra 2016’da medyada bir kadını kemerle dövdüğü anlaşılan bir videonun yayınlanması sonucunda ün kazandı. Daha sonra kurstan atıldı.

Tate, kendisini videodaki kadın olarak tanımlayan ve Facebook’ta bu davranışının “tamamen oyun” olduğunu söyleyen ve bu davranışın rızaya dayalı olduğunu iddia eden bir kadının videosunu yayınladı.

Andrew Tate Tutuklandı mı?

Doğu Avrupa ülkeleri, silinen bir YouTube videosunda oraya taşınmasının “muhtemelen yüzde 40’ının” olduğunu iddia eden Andrew Tate’e göre, saldırı için cezadan kaçmayı kolaylaştırıyor.

Daily Beast, Rumen polisinin Amerikalı bir kadının iradesi dışında orada tutulduğunu öğrendikten sonra saldırı ve insan kaçakçılığı soruşturmasının bir parçası olarak Nisan 2022’de Tate’in konutunda arama yaptığını bildirdi.

Rumen yetkililer mülkte bir Rumen kadın ve bir Amerikalı kadın buldular. Rumen polisi, soruşturmanın Nisan 2022 itibariyle hala devam ettiğini söyledi.

İddiaya göre adam kaçırma olayı bir ABD vatandaşı tarafından gündeme getirildi. Gizlilik sorunları nedeniyle daha fazla yorum yapmayı reddeden Dışişleri Bakanlığı’ndan bir yetkili.

Andrew Tate Net Değeri: Ne Kadar Kazanıyor?

Andrew Tate, başarılı mesleği nedeniyle 2 milyon dolarlık tahmini net değere sahip.

Tate, insanları web sitesine çekmek için çevrimiçi profilleri kullandı; burada nasıl zengin olunacağına ve “kadın-erkek karşılaşmalarına” nasıl katılacağına dair eğitimler veriyor.

Web sitesine göre kız arkadaşları bir web kamerası stüdyosunda çalışıyor. İddialara göre, Tate ve kardeşi Tristan, umutsuz erkeklere iç karartıcı hikayeler satmaları için webcam kızlarına para ödeyerek milyonlarca dolar kazandı.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored