Aile Veya Nişanlısı, Çiftlere Koçluk Ve Daha Fazlası Konusunda Tracy McMillan'ı Sunuyor

Aile Veya Nişanlısı, Çiftlere Koçluk Ve Daha Fazlası Konusunda Tracy McMillan’ı Sunuyor

Çalıştığınız tüm çiftler arasında, sürece en dirençli olarak göze çarpan bir çift ya da bir avuç insan var mı – bahsettiğiniz bu %30’luk kısım?

Evet. Ama yaptığım şeyi nasıl yaptığımın bir kısmını söylemek istiyorum, daha sonra düşünmem. Az önce olanları düşünerek eve gitmiyorum. Gitmesine izin vermeliyim. Muhtemelen acil serviste çalışmak gibi ya da itfaiyeci olmak gibi bir şey. Düşünüp durmuyorsun. Muhtemelen çıldırırdın.

Ayrıca, yaşamaya çalıştığınız kendi hayatınız var… İnsanların gitmesine izin vermek, onların yolculuklarına çıkmalarına izin vermek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Sadece içimden geliyor. ben yapmıyorum İçimden bir şey geliyor, sonra onu oradan alacaklar. Henüz caddede yürüyüp birine rastlamadım. Bu gerçekten ilginç olurdu.

Çiftlerle birlikte geçirdiğiniz bu üç günlük yoğun süreçte, bir ilişki koçu olarak karşılaştığınız en büyük engel neydi dersiniz?

Çoğunlukla her çiftte kendimden bir şeyler görüyorum. Kendi içimde yüzleşmek zorunda kaldığım, onların kendi içlerinde yüzleşmek zorunda oldukları şeyler var. İnsanlarla yüzleşme konusunda çok iyi bir yeteneğim var ama sert ol ama kaba değil. Sıklıkla gördüğüm şeylerden biri, dizide belli şeyleri söylemeye ve bir kadının “Oh” demesine ve ardından geri adım atmasına alışkın bir erkek ya da kadın olacak – ama çoğu zaman bir erkek olacak. Geri adım atmadığımda benimle güç mücadelesine girmek istiyorlar.

Güç savaşında değilim. Gücümün ne olduğunu biliyorum – gücüm buradayım. Bu benim sandalyem. Seni değiştirmeye çalışmıyorum ama aynı zamanda bana belli bir şekilde baktığın için kendi düşüncemi de geri almayacağım…

Bazıları düpedüz göz korkutucu ve birilerinin gözünü korkutmaya alışkınlar ve ben bu yönden dikkat çekiciyim. Bir sandalyem ve bir kameram var. Bu benim şovum. Ben, “Evet, korkmuyorum.” Aslında beni itme girişimine dayanabilirim.

Bu onlar için çok büyük bir hizmet çünkü hiç böyle biriyle birlikte olmadılar. Birini sevdiğinizde ve biriyle ilişki içindeyken, sizi onların dünya görüşüne uymaya teşvik ettiğinde, uyum sağlama ve boyun eğme cazibesi bir ilişkiyi sürdürmek için inanılmaz derecede güçlüdür. Ama son üç gündür hiçbir ilişki yürütmüyorum, bu yüzden merkezimde olabilirim. Bu birçok kez… Bu kadınlarda olur [and other] insanlar da şovda. Asla mağara olmayan birine sahip olmadılar ve bu onlar için harika bir deneyim.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored