Ahmaud Arbery'nin Katillerinin Federal Cezası Açıklandı

Ahmaud Arbery’nin Katillerinin Federal Cezası Açıklandı

Arbery’nin trajik ölümü, George Floyd’un 2020’deki geri dönüşünü yansıttı. Her iki adam da öldürüldü ve her iki suçun videosu halk tarafından kaydedildi, bu da mahkemede muzaffer bir karara ve olaya karışan aileler için bir miktar rahatlamaya yol açtı.

Arbery, 8 Mayıs 1994’te doğdu ve Georgia’daki Fancy Bluff’un ağırlıklı olarak Siyah mahallesinde yaşadı. NPR tarafından bildirildiği gibi, Abery lisede bir defans oyuncusuydu, ancak Güney Georgia Teknik Koleji’nde elektrikçi olmak için çalışmaya ayarlandı.

Arkadaşları ve ailesi onu iyi kalpli biri olarak tanımladı. ABC News’e göre Arbery, araba yıkama işi, McDonald’s ve çevre düzenlemesi gibi çeşitli işlerde de çalıştı. Hayattaki hedefleri bir gün NFL’de başarılı olmaktı, ancak küçük boyu bunu başarmanın önünde bir engeldi. Arbery ayrıca hırsızlık da dahil olmak üzere bazı küçük suçlar işlemiş olsa da, hayatı trajik bir şekilde kısa kesilmeden önce kendini doğru yola soktuğuna dair işaretler verdi.

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored