Adam, Rahmetli Nişanlısının Kız Kardeşiyle Ölümünden Sadece Bir Hafta Sonra Evlenecek

Adam, Rahmetli Nişanlısının Kız Kardeşiyle Ölümünden Sadece Bir Hafta Sonra Evlenecek

Sufiyanu Abubakar Salihu olarak tanımlanan Nijeryalı bir adamın, vefatından sadece bir hafta sonra merhum nişanlısının kız kardeşiyle evlenmek için hazırlık yaptığı bildiriliyor.

Rahmetli Rukaiya İbrahim Kani ve Sufiyanu, 12 Ağustos 2022’de Bauchi Eyaletinde nikah masasına oturacaklardı, ancak ne yazık ki, müstakbel damat tarafından yapılan bir gönderide ortaya çıktığı üzere, 27 Temmuz Çarşamba günü gizemli bir şekilde öldü.

Rahmetli müstakbel gelinin kız kardeşi Fatima İbrahim Kani de Allah’ın onu bağrına basması için dua ederken yas tutmak için Facebook’a girdi.

Yazdı; “Gerçekten hayat geçicidir ve [email protected] kaçınılmaz ve kesin bir sondur. Bir ablamı daha kaybettim. İbrahim Kani (Ümmi Teyze), evliliğinin bundan iki hafta sonra gerçekleşmesi planlanıyordu ama şimdi sonsuza dek gitti. Ya Allah kagafarta mata kamata rahama kasa inna mu yazo mucika da imani. Lütfen kız kardeşim için dua edin.”

Pekala, merhumun ağabeyi de Facebook sayfasından, merhumun kız kardeşi Fatima İbrahim Kani’yi Sufiyanu’nun yeni eşi olmaya hazırlarken düğün töreninin devam edeceğini duyurmak için aldı.

Daha önce de bildirildiği üzere düğünün aynı gün yapılacağını ve merhumun ablasının ismiyle değiştirilen bir davetiyeyi paylaştığını da açıkladı.

Screenshot 2022 08 04 154824
Screenshot 2022 08 04 154556
Screenshot 2022 08 04 154425

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored