Paulina Porizkova

57 yaşındaki Paulina Porizkova, Instagram’ı Minik Pembe Bikinisiyle Aydınlattı

modeli Paulina Porizkova En son Instagram fotoğraflarında yaşın sadece bir sayı olduğunu kanıtlıyor!

57 yaşındaki eski model, 1984 yılında 18 yaşındayken Sports Illustrated mayo sayısının kapağında görünen ilk Orta Avrupalı ​​kadındı. 1988’de Estée Lauder ile 6 milyon dolarlık bir kontrat kazandı. şimdiye kadarki en yüksek ücretli modelleme sözleşmesiydi.

Hayranların artık en sevdikleri modelin daha fazla mayo fotoğrafını görmek için uzağa bakmalarına gerek yok… sadece Instagram’da ona göz atabilirler!

57 yaşındaki model Paulina Porizkova, plajda minik pembe bikiniyle poz verdi.

Instagram | Paulina Porizkova

Paulina’nın Instagram gönderileriyle ilgili en iyi şeylerden biri, Kosta Rika’da bir plajda minik pembe bikinisiyle poz verirken gerçekten hayatının en güzel anını yaşıyor gibi görünüyor. Yüzünü makyajla kapatmaktan endişelenmiyor ve herhangi bir gösterişle süslenmiyor. Kusursuz fiziğini, uyumlu büzgü altları olan pembe bir bikiniyle gösteriyor ve dalgalı saçlarının yüzünün etrafında dalgalar halinde düşmesine izin veriyor.

“Son bir bikini çekimi – ve elbette, kız arkadaşının kamera çalışması.😂”, fotoğrafın altına yazdı. Kosta Rika’da güneş, orman, okyanus, havuz, uzun akşam yemekleri, okunan birçok kitap ve tabii ki maymun George’un tuhaflıklarıyla dolu harika bir hafta oldu.

Paulina Porizkova
Instagram | Paulina Porizkova

“Ayrıca, kız arkadaşımın odası ‘temizlik karıncaları’ tarafından istila edildiğinde, belki daha az eğlenceli, ama yine de doğanın ilginç kısımlarıyla bazı karşılaşmalarımız oldu,” diye açıkladı. “Bir sabah odasını, yatağını, valizini kısacası HER ŞEYİ kelimenin tam anlamıyla sular altında bıraktılar.”

“Ölü böceklerin her zerresini yaptılar ve dört saat sonra sanki hiç var olmamışlar gibi gittiler” diye şaka yaparak ekledi, “Onlara nakit olarak bahşiş bıraktım😉.” @luxuriousvillarental’e “unutulmaz bir tatil için daha” teşekkür etti ve yazısını “Gerçek hayatla yeniden yüzleşmeye neredeyse hazırım” diyerek sonlandırdı.

“RHOBH” mezunu Lisa Rinna, “🔥🔥🔥🔥🔥” yorumunu yaptı ve Paulina, “Teşekkürler sevgili Lisa! ❤️.” Diğer hayranlar ve ünlü arkadaşlar daha fazla bikinili fotoğraf için çağrıda bulunurken, diğer takipçiler de onun tüm karıncaları gösteren videosuna yorum yapmadan edemedi!

Paulina Güzel Bir Gökkuşağı Bikinisiyle Sadece ‘Etrafta Uzanıyor’

Paulina Porizkova
Instagram | Paulina Porizkova

Daha önceki bir Instagram gönderisinde Paulina, oluklu ahşap bir bankın üzerine yerleştirilmiş beyaz bir mindere yaslanırken tonlu karın kaslarını sergiliyor. Bir ayağını önündeki sehpaya dayamış ve iki dirseği de kanepeye yaslanırken iki yanına yerleştirilmiş. Sahilden uzakta olmasına rağmen, gökkuşağı renginde bir bikini ve eşleşen büzgülü altları ile rahatlarken saçları hala biraz kıvırcık.

Kesikli karın kasları bu resimde tam olarak sergileniyor ve 57 yaşında iki çocuk annesi olabileceğinizi ve her yaşta hala harika bir karın kasına sahip olabileceğinizi kanıtlıyor. “Yeni bikinimle evin etrafında uzanıyorum” diye yazdı, “Santa Teresa’daki Brezilya Bikinileri adlı yerel bir mağazadan satın aldığını” açıklamadan önce, “marka hakkında hiçbir fikrim yok çünkü etiketleri yırttım” derhal. Ama onu bana satan bayan, ters çevrilebilir ve el yapımı olduğunu söyledi.”

Paulina Porizkova
Instagram | Paulina Porizkova

“Fotoğrafçılık açısından, telefon kamerasını sizin için telefonu hızlı bir şekilde tıklamaktan fazlasını yapmaya istekli olan kız arkadaşınıza verdiğinizde yardımcı olur.😁 Teşekkürler Jo!” o ekledi. “Ve evet, George her gün ziyaret eder. Görünüşe göre iki yatak odalı villa @luxuriousvillarental kiralamak size ücretsiz bir maymun yükseltmesi sağlıyor!”

Annika Von Holdt, “Yaptığınız gibi. 🙌 Harika görünüyorsun.” Paulina, “🙏aynen!” diye yanıtladı. Ashley Borden, alçakgönüllü Paulina’nın yanıtladığı “Ne kadar ateşli 🔥” yazdı, “bakın kim konuşuyor!”

“Full House” yıldızı Jodie Sweetin, “Kıskanç!! Bu harika görünüyor! ❤️❤️.” Paulina, “Ah, Jodie, sen ve kızlar buna bayılırdınız!” diye yanıtladı.

Paulina Porizkova Vogue Çekoslovakya İçin NUDE Poz Verdi

Paulina Porizkova
Instagram | Paulina Porizkova

Geçen yıl, 2021’de, o zamanlar 56 yaşında olan model, Vogue Çekoslovakya’nın kapağı için şeffaf bir oyuncaktan başka bir şey giymeden poz verdi.

Gönderinin başlığında, “On altı yaşında ilk (Alman) Vogue kapağımdan tam 40 yıl sonra, işte yeni bir tane. Tam önden çıplak, 56 yaşında, Vogue CZ’de.”

“Vogue CZ’deki cesur insanlara (baş editör @andreabehounkova ve yaratıcı yönetmen @kralicek) bunu yapmaya cesaret ettikleri için gerçekten teşekkür etmek isterim – ama hepsinden önemlisi bu fotoğraf çekiminin arkasındaki inanılmaz ekibe.”

“İç sayfaları da paylaşmak için sabırsızlanıyorum, bu, hayatımda yaptığım en eğlenceli ve eğlenceli fotoğraf çekimlerinden biriydi – muhtemelen hayatımda” diye ekledi. “Kapatma eksikliğiyle ilgili sorunu olan gözetmenler için – sayfaları tamamen giyinik olarak inceleyebilirsiniz.😁.”

İşte bu, hayranlarının gerçekten görmeyi sevdiği türden bir mizah!

Related Posts

barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored